• atrandamekartu@gmail.com

PRIVATUMO POLITIKA

Skiriame dėmesį Jūsų duomenų apsaugai ir naršymo kokybei. Visada siekiame, kad liktumėte patenkinti naršymo patirtimi mūsų interneto svetainėje, tad naudojame slapukus bei analitikos priemones, kurios padėtų užtikrinti tiek kuriamo turinio aktualumą, tiek teikiamų paslaugų kokybę.

1.1. www.atrandamekartu.lt gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis Svetainės priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

1.2. Perduodami asmeninę informaciją per mūsų Svetainę, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir/ar naudoja jame įdiegtas priemones, užsako paslaugas bei kitaip naudojasi Svetaine ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Svetainės turiniu. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Svetaine ir bet kokiomis paslaugomis, įrankiais, prieinamais Svetainėje ar bet kokiu kitu Svetainės turiniu.

1.3. Mūsų svetainėje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad svetainėje apie jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklapiu anonimiškai gali naudotis tiek lankytojai, tiek klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų interneto svetainėje. Svetaine galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite svetainėje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui, registruotis, susikurti Paskyrą ar prisijungti prie savo Paskyros, pateikti paslaugų užsakymą (įskaitant užsakymo pateikimą svečio teisėmis) ir pan.).

1.4. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Svetainėje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį, taip pat gaunamų statistinių tinklapio duomenų dėka mes galime tobulinti savo interneto svetainę bei vykdomą tiesioginę ir netiesioginę rinkodarą. www.atrandamekartu.lt svetainėje integruoti slapukai automatiškai renka: puslapių lankomumo rodiklius, lankytinų URL nuorodų kelią bei statistiką, tinklapio krovimosi laiką, naudojamą naršyklės rūšį, naudojamą įrenginį, IP adresą, geografinę padėtį ir informaciją esančią slapukuose. Šie duomenys nėra siejami su Jūsų nurodyta Asmenine informacija. Šie duomenys archyvuojami ir naudojami tik statistinei analizei, svetainės lankytojų ir/ar klientų srautų įvertinimui.

1.5. Vadovaujantis Privatumo politika, www.atrandamekartu.lt turi teisę naudoti Jūsų pateiktą Asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant pateikti informaciją, susijusią su elektroninėmis užklausomis ir sandoriais bei informuoti apie paslaugų, svetainės atnaujinimus.

1.5.1. Svetainė naudoja „Google Inc.” (toliau „Google”) sukurtą ir teikiamą „Google Tag Manager” programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių analizės paslaugos. „Google Tag Manager” naudoja Slapukus, kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Svetainę. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Svetainę (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Svetaine, rengti ataskaitas apie Svetainės populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Svetaine ir jos naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jums gali neleisti Google įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Svetainės funkcijų. Naudodami Svetainę, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Svetainėje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.

1.5.2. Kiti svetainėje naudojami Slapukai: Google Analytics, Facebook (Pixel). Daugiau apie „Facebook” naudojamus slapukus galite sužinoti čia. Daugiau apie „Google” naudojamus slapukus galite sužinoti čia.

1.5.3. Naudodamiesi šia svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus.

1.6. www.atrandamekartu.lt tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat be atskiro Jūsų sutikimo neperduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims, nebent LR teisės aktų nustatyta tvarka.

1.7. Tik gavę atskirą Jūsų sutikimą, pateiktą pildant registracijos formas ar kitu būdu (pvz., per taip vadinamąjį „check-box” langelį”), Jūsų nurodytu kontaktiniu elektroninio pašto adresu ir/ar telefono numeriu siūsime Jums komercinę/reklaminę informaciją, naujienlaiškius ir kita. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir nėra būtinas bei gali būti atšauktas bet kuriuo metu.

1.8. Savo lankytojų ir/ar klientų duomenų ir perduodamos informacijos saugumą siekiame užtikrinti naudojant pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) būtų apsaugota nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

1.9. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad naudojame pagrįstas priemones duomenų apsaugai, mes negalime garantuoti ir negarantuojame Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Taip pat, mūsų naudojamų priemonių gali nepakakti jeigu Jūs asmeniškai nesilaikysite saugumo taisyklių naudojantis internetu. Todėl rekomenduojame elgtis apdairiai ir pasirinkti protingas apsaugos priemones.

1.10. Ši Privatumo politika nurodo tik tokios informacijos naudojimą ir atskleidimą, kurią mes renkame iš Jūsų per savo Svetainę www.atrandamekartu.lt, svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Šių svetainių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.

1.11. www.atrandamekartu.lt pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.

 

Privatumo politikoje naudojami terminai:

Asmens duomenys – asmeninė informacija apie lankytoją ir/ar klientą, kuris yra fizinis asmuo. Asmens duomenimis laikoma, bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis, kaip asmens kodas, kontaktinė informacija, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Slapukai (angl. „Cookies”) – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio išmaniajame įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti” jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., atitinkamus kontaktinius duomenis, kalbą ar kitas rodymo parinktis), todėl jums nereikia jų iš naujo įvedinėti, pasirinkti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

 

Norėdami informuoti mus apie Privatumo politikos pažeidimą, turėdami klausimų, pretenzijų ar jei Jums reikalinga mūsų pagalba dėl Privatumo politikos aiškinimo ar jos taikymo, prašome kreiptis el. paštu: atrandamakartu@gmail.com arba tel.: +37063751482 .

 

error: Turinys apsaugotas !!